Žaluzie, rolety, moskytiéry

diskuze ohledně bydlení

Žaluzie, rolety, moskytiéry

Odeslatod blesk » 22 říj 2009, 18:09

Ahoj Vsem,
zajimalo by mne za kolik a od jake firmy ma kdo zaluzie. Mame byt 2kk (pocitam ze bude mit vetsina stejna okna). Jeste jsem zadnou firmu nekontaktoval, chtel bych se zatim pozeptat Vas kdo uz ma nejake v byte.
Diky!
blesk

 
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Žaluzie, rolety, moskytiéry

Odeslatod admin » 23 říj 2009, 13:54

Jestli si dobře pamatuju, tak Franta (xkurf) psal, že už žaluzie má. Franto, jakou firmu sis vybral?
admin
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 2279
Obrázky: 377
Registrován: 01 dub 2008, 20:04
Online: 283d 9h 40m
Byt: 3405
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Žaluzie, rolety, moskytiéry

Odeslatod xkurf » 23 říj 2009, 14:19

Byla to úplně jiná fimra než se presentuje na různch letácích. Na to trojokno mi ty žaluzie vyšli na 2600,00 (někde tu je to okno vyfocený) Myslím, že se ta firma jmenuje Blahák žaluzie.
xkurf

 
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Žaluzie, rolety, moskytiéry

Odeslatod blesk » 25 říj 2009, 17:21

Děkuji! Nakonec jsem zvolil firmu: www.har.cz
p. Jiří Trčka M: 777 208 491
Expresní instalace do 48 hodin. Slušné jednání a dobrá cena. 2+kk(6 oken) včetně sítěk na ventilačky za 5.600 Kč. Mohu vřele doporučit :!:
Naposledy upravil blesk dne 20 led 2010, 09:58, celkově upraveno 1
blesk

 
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Žaluzie, rolety, moskytiéry

Odeslatod admin » 27 říj 2009, 14:40

A můžu se zeptat na zkušenost, pokud jde např. o kvalitu montáže a provedení?
admin
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 2279
Obrázky: 377
Registrován: 01 dub 2008, 20:04
Online: 283d 9h 40m
Byt: 3405
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Žaluzie, rolety, moskytiéry

Odeslatod blesk » 27 říj 2009, 19:29

Vybral jsem horizontální ISO žaluzie, ovládané řetízkem v domykatelném, celostínícím provedení. Toto provedení zajišťuje, že po stažení žaluzie tvoří lamely jednolitou plochu, která není narušena průstřihy na pásku a silonové vedení. Montáž byla kvalitně rychlá, každá žaluzie je uchycena čtyřmi vruty do zasklívací lišty + fixace a aretace řetízku(dva vruty). Síťky jsou pouze nasazené na rámu okna a zajištěné obrdlíkem za těsnící gumu. Řekl bych, že montáž je velice jednoduchá ;) Jsem spokojen :!:
blesk

 
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Žaluzie, rolety, moskytiéry

Odeslatod snowme » 30 říj 2009, 22:52

Já si vybrala jednu firmu na výstavě a na všechna okna v 3KK ve věži mám cenu do 8000 (8 oken až na zem, balkonové dveře)
snowme

 
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Žaluzie, rolety, moskytiéry

Odeslatod admin » 31 říj 2009, 08:01

Můžeš dát kontakt? BTW Už je máš nainstalované? A jaké jsou zkušenosti? Díky
admin
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 2279
Obrázky: 377
Registrován: 01 dub 2008, 20:04
Online: 283d 9h 40m
Byt: 3405
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Žaluzie, rolety, moskytiéry

Odeslatod fialka004 » 22 lis 2009, 13:04

Ahoj všichni,
teprve se na těchto stránkách rozkoukávám, takže se omlouvám, jestli jsem svůj příspěvek připíchla do špatného oddělení :roll:
Chci podat zprávu o žaluziích. Když se na mě ze schránky vyvalily štosy papírů z nabídkou montáže žaluzií, byla jsem trošku zoufalá... tak pokud někdo z Vás uvažuje o nějakém druhu "zatemnění" a nechce se mu obvolávat a zjišťovat ceny atd. po celé Praze, vřele Vám doporučuji pana Tomáše Matochu. Přijel týž den, kdy jsem mu zavolala. Vše si přeměřil, dal mi na výběr z mnoha odstínů žaluzií a nejlepší bylo, že byly hotové za 3 dny!! Navíc, protože jsem obvolala několik dodavatelů, vím, že je z nich nejlevnější. Jeho letáčky mají tuším buď žlutou nebo modrou barvu, tam se dočtete více. Kontakt na něj je:777 743 374 Pro dokreslení přikládám fotečky ;) Doufám, že tato zpráva někomu ulehčí rozhodování a následný výběr žaluzií... Mějte se! :)

Obrázek
fialka004

 
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Žaluzie, rolety, moskytiéry

Odeslatod admin » 03 pro 2009, 12:28

Dal jsem na doporučení fialky004 (viz. příspěvek výše) a objednal si žaluzie u p.Matochy. Skvělá cena (599 Kč/m²) i výborný přístup, mohu jen doporučit.
S p.Matochou jsem se dohodnul, že sem vložím vzorník žaluzií (viz. obrázek níže) i fotky jednotlivých typů žaluzií, které p.Matocha dělal - vše je v galerii zde. Zvlášť ty vertikální lososové jsou moc pěkné ;)

Obrázek

Pozn. Pokud chcete mít žaluzie do Vánoc, tak je potřeba je objednat nejpozději 16.12., pak má firma, která je vyrábí, celofiremní dovolenou až do konce roku.
admin
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 2279
Obrázky: 377
Registrován: 01 dub 2008, 20:04
Online: 283d 9h 40m
Byt: 3405
Vytisknout tento příspěvěk

Další

Zpět na Bydlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron