Termín převzetí bytů

diskuze ohledně postupu stavby 1.etapy

Termín převzetí bytů

Odeslatod Katka.M » 12 kvě 2009, 17:48

tak jsem dnes mluvila s panem Peknym, kvuli prohlidce bytu a mezi reci jsem se zeptala, jak to vypada s finalnim prevzetim. Malinko me zaskocil, rekl mi totiz at pocitam s terminem v zari, mozna rijen. Mate nekdo podobne informace? Tim, jak slo vsechno hladce, jsem s tim srpnem jiz docela pocitala :(
Katka.M

 
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Termín převzetí bytů

Odeslatod vachah » 13 kvě 2009, 19:39

Tak tuhle informaci bohužel musím potvrdit. Při předpřejímce jsme se ptali na očekávaný termín předávání bytů - hlavně kvůli tomu, že budeme potřebovat ukončit pronájem - a odpověď byla hodně podobná. Prý developer prý očekává předávání v říjnu (něco - možná - již v září). Bylo nám tedy "doporučeno" ukončit nájem až na konci listopadu...
Bohužel mě to také moc netěší, protože jsme tak nějak počítali s tím, že srpen je úplně v pohodě... :-(
vachah

 
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Termín převzetí bytů

Odeslatod nicc » 14 kvě 2009, 09:28

Me bylo receno stavbyvedoucim ruku v ruce s p. Simunkem, ze se ocekava Srpen nebo Zari v zavislosti na obchodnicich. Osobne bych ale Srpnu prilis neveril, vzhledem k dovolenym apod.
nicc

 
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Termín převzetí bytů

Odeslatod admin » 14 kvě 2009, 23:31

No já pořád doufám, že ten zářijový termín je komunikovaný hlavně kvůli tomu, že kdyby se náhodou ještě něco zpozdilo nebo zkomplikovalo, tak aby si pak klienti nemohli ztěžovat, že byt převzali až po prázdninách, i když jim byl slibovaný prázdninový termín.
admin
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 2279
Obrázky: 377
Registrován: 01 dub 2008, 20:04
Online: 283d 9h 40m
Byt: 3405
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Termín převzetí bytů

Odeslatod josef007 » 18 kvě 2009, 18:40

Dnešní informace z před přejímky je termín "v průběhu Září postupně..........."
josef007

 
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Termín převzetí bytů

Odeslatod KatkaV » 24 čer 2009, 23:01

Dobrý den, prosím, máte nějaké nové info nebo poslední zpráva platí?
KatkaV

 
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Termín převzetí bytů

Odeslatod PetraD » 10 črc 2009, 09:20

No já teda doufám, že dostaneme byt nejpozději v září . :roll:
nevím co na tom tak protahujou.
PetraD
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 121
Registrován: 01 dub 2009, 12:44
Bydliště: Vorařská 2075/02
Online: 26d 20h 45m 52s
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Termín převzetí bytů

Odeslatod Zbyněk Pecháček » 10 črc 2009, 13:19

Dobrý den, dnes po rozhovoru s pí Janebovou je realné převzetí bytů opravdu až druhá půlka září (nejdříve). Koncem srpna prý začnou zasílat výzvy k finálním přejímkám bytů, poté budou následovat podpisy kupních smluv. Zazněla poznámka, že jich už v Českých nemovitostech zbylo žalostně málo a tím se jednotlivé podpisy smluv dost prodlouží. Prostě stěhování v srpnu pravděpodobnost 0%, první půlka září 10%, druhá půlka září 45% a říjen 45%. Záleží pak hlavně na pořadí, ve kterém budou jednotlivé byty vyřizovat.
Zbyněk Pecháček

 
Vytisknout tento příspěvěk


Zpět na Postup stavby

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron