Nocni Klid

co se jinam nevešlo

Re: Nocni Klid

Odeslatod admin » 29 srp 2009, 21:44

janpet26 píše:myslel jsem ze jsou domy jiz plne obydlene

Nene, začátkem září budeme podepisovat Kupní smlouvy. Stěhování vidím reálně koncem září, spíš až v říjnu.

janpet26 píše:zacali vyhravat muziku az do 2hodin v noci

Pokud porušovali noční klid (po 22 hod), tak by teoreticky mělo stačit zavolat policajty a ti by je už měli umravnit. Ale možná jsem moc naivní :)

janpet26 píše:Osobne jsem tu zazil pred rokem technare dole v chirane

Jj, o tom vím, psal jsem to v tématu zde. Doufám, že se něco podobného v Chiraně (ani jinde) už nebude opakovat.
admin
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 2279
Obrázky: 377
Registrován: 01 dub 2008, 20:04
Online: 283d 9h 40m
Byt: 3405
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Nocni Klid

Odeslatod vachah » 30 srp 2009, 12:41

admin píše:Pokud porušovali noční klid (po 22 hod), tak by teoreticky mělo stačit zavolat policajty a ti by je už měli umravnit. Ale možná jsem moc naivní

Co vím, tak tohle většinou funguje.
vachah

 
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Nocni Klid

Odeslatod c.fiala » 30 srp 2009, 15:12

Zdravím, je dobře, že se otevřelo toto téma a pán, který tam bydlí mě utvrdil v tom, čeho jsem se nejvíc obával. Já lituji toho, že jsem se o to nezajímal před koupí bytu a kdybych to v roce 2007 věděl, že vedle vyroste ta hrůza, tak bych byt určitě tam nekoupil. Já osobně budu celý úžasný freestylepark bojkotovat a přeju nám všem, abysme měli co nejvíce klidu který k bydlení patří a netěšili jsme se až bude např. příští neděle, kdy nebude naplánovaná žádná akce tam a užili jsme si den bez vyvolávačů do mikrofonu pořadí v závodech, muziky atd. Nejde mi jen o noční klid, přes včední dny a hlavně o víkendech si ho přeju taky a dost pochybuju, že se moje přání naplní. Patřím mezi ty, kteří kolem sebe budou co nejvíc kopat, aby tu hnusárnu tam v rámci možností umlčeli a myslím, že téma noční klid tady bude po nastěhování a postupném rozvíjení aktivit tam stále "populárnější"...
c.fiala
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 433
Obrázky: 0
Registrován: 03 led 2009, 18:09
Online: 19d 13h 41m 21s
Byt: 5204
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Nocni Klid

Odeslatod janpet26 » 20 zář 2009, 16:51

admin:no snad to funguje ale jelikoz nejsem tak blizko,tak jsem se bal,ze je zavolam a nez tam dojedou tak to zabali...je to tezke,kdyz na ne clovek nevidi...ale treba to nekdo z vas vyzkousi:))))to je uz celkem ale cerny humor...

c.fiala:nechci tu nikomu kazit iluze o bydleni,ale teoreticky budeme na stejne lodi,vy jenom o neco bliz k ohnisku.Dnes je nedele a od rana tam vyhravaji...zda se ze maji v zalibe red hoty:),asi pred hodinou spustil nejaky cesky zpevak a to byl slusny rambajz...kamarad mi napsal sms,ze by je tam sel vystrilet,ze ho to stve(jeste ze nema cim,mimo stare plynovky :mrgreen: )
Ted spustil komentator a zurive komentuje,dav je nadsen a povykuje...
Musim podotknout,ze je to ale prvni akce od te,ke ktere jsem se tu vyjadril,takze nejakou dobu dali pokoj.Zapomnel jsem ale napsat,ze se vyhravalo jiz vcera,sice ne tak hlasite,takze je to vikend plny zabavy.

Muj nazor na vec je podobny pana fialy...Modrany byly vzdy klidna ctvrt,po leta zadne problemy,az na ty technare(coz bylo ilegalni pocinani)...tento podnik se ale zda byt legalni,jelikoz nad nim drzi ruku urad prahy 12.Me se ale cela tato vec jevi podezrele.Cetl jsem ze park ma stat 100mio z toho uprava te lodi 55,bude tam petang,volejbalove hriste....
Nevim,ale za 100mio se postavi pomalu mala nemocnice a opravit lod za 55mio???a co zbytek 45 mio na volejbalove hriste atd?(udajne evropska unie ma neco zafinancovat...kdyby radeji dali na komunikace)
Nicmene nic se tam nedeje, nic se nestavi...je tam velke parkoviste,louka a prasny velky placek.Jedine co tam stoji je radoby snobrestaurace s par jidly na listku.Kolem obeda se tam povaluji piculindy a dalsi jupici,co nemaj nic na praci(drahych aut je tam vzdy dost)A tot vse.(kdo vi jak to s temi penezi z dotaci skonci nebo skoncilo?)
Nemel bych nic proti hristim,moznostem traveni volneho casu pro rodiny s detmi,arealy pro sport...hodne zelene...kam se lide mohou polozit,odpocinout si od stresu.
Mnoho pracujicich lidi maji prave jen tu nedeli ,aby ji stravili s pribuznymi a nabrali trocha sily...ale misto klidu ma clovek opet ramus.
Otazka je,jak se to moc rozjede.Zatim to bylo asi tak 3 krat pres den a 3krat vecer a jednou ta akcicka,o ktere jsem tu psal...Jestli se to ale zabehne,tak potes banbuh.Jedna z tech odpolednich akcicek byla freestylova exhibice na motorkach...takovy randal jsem uz dlouho nezazil...ty motorky a k tomu uvadec,jehoz mikrofon motorky jeste zesiloval...

Nicmene modrany byly vzdy misto odpocinku,ale jak je videt,chtej z teto ctvrti udelat jakousi partyoblast.Uvidime co prinese budoucnost,ale ja do nich pujdu take.Libit si to urcite nenecham a doufam,ze hodne lidi tady v okoli take ne.


Mejte se moc fajn a preji popripade pevne nervy:)
petr
janpet26

 
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Nocni Klid

Odeslatod janpet26 » 26 zář 2009, 20:58

dobry den vsem,koho toto tema zajima.dnes je sobota a opet se poradala nejaka sportovni akcicka s uvadecem,ktery byl slyset na "kilometry".Aby toho nebylo dost vyhrava hlasita muzika od cca. pul 8.Doufam,ze v 22 bude klid.
Na mail,ktery jsem odeslal na radnici jsem obdrzel naslednou odpoved:

Vážený pane,


dne 31.8.2009 nám byla doručena Vaše stížnost na hluk, který způsobují akce pořádané v objektu "Freestyle Park Modřany"
Bohužel Vám musíme sdělit, že akce, které v uvedeném zařízení probíhají, nepodléhají povolení ze strany městské části Praha 12 a ani nejsou naší městské části oznamovány.
Pokud neúnosný hluk bude i v budoucnu zasahovat do doby po 22.00 hodině, máte několik zákonných možností, jak se domoci odstranění tohoto rušení. Tzn. je možné využít přestupkového zákona, který v § 47 stanovuje, že přestupku se dopustí ten, kdo poruší noční klid. Doporučujeme Vám tedy obrátit se na Polici ČR a oznámit, že noční klid je rušen. Policie následně danou věc prošetří a zaujme stanovisko, zda byl či nebyl přestupek spáchán.
V případě, že jste nadměrnému hluku vystavován soustavně, tzn. provozovatel zařízení soustavně porušuje povinnost nepřekračovat hladinu hluku, je možné se obrátit na orgány ochrany veřejného zdraví, kterými je v tomto případě hygienická stanice. Pokud se prokáže překročení limitních hodnot hluku, je hygienik oprávněn uložit provozovateli pokutu a to i opakovaně
Na závěr sdělujeme, že o Vaší stížnosti zástupkyně starosty JUDr. Chudomelová Občanské sdružení Freestyle Park Modřany písemně informovala.


S pozdravem



Mgr. Jitka Janů
vedoucí odboru Kancelář tajemníka
janpet26

 
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Nocni Klid

Odeslatod c.fiala » 26 zář 2009, 22:57

Díky za info. Až se nastěhuju a bude to kravál opravdu obtěžující (nikoliv cosi co jen ruší téměř ticho) budu se taky angažovat i když myslím, že je to stejně házení hrachu na zeď, pokutu 5000 Kč nebo podobný pakatel, jak je v tomto státě zvykem si můžou s úsměvem platit klidně každý týden. Ještě jsem neměl možnost tam být, když bylá nějaká akce. Obecně bych si ale přál, aby tem ta pakárna vůbec nikdy nevyrostla.
c.fiala
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 433
Obrázky: 0
Registrován: 03 led 2009, 18:09
Online: 19d 13h 41m 21s
Byt: 5204
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Nocni Klid

Odeslatod jozefjezko » 27 zář 2009, 11:52

Teraz je dakeho megafonaka pocut az k papirnikovej (co je cca. 2km vzdialenost vzdusnou ciarou).
jozefjezko

 
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Nocni Klid

Odeslatod jozefjezko » 27 zář 2009, 17:14

Pardon, beriem spet, ten megafonak bol nedaleko Papirnikovej,
...... a ja ze si s vami potazkam,
...... mozno inokedy.
jozefjezko

 
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Nocni Klid

Odeslatod Zbyněk Pecháček » 10 pro 2009, 20:54

Zdravím všechny obyvatele,

toto téma je spíš ohledně možného hluku z freestyle parku, ale využiji jej i k jiné věci. Chtěl bych moc poprosit všechny stávající a budoucí majitele bytů, aby byli ve večerních hodinách ohleduplní k ostatním. Vím, že se za oficiální rušení nočního klidu považuje hluk po 22 hodině, že všichni chodíme do práce, vracíme se pozdě a chceme spoustu věcí v našich nových bytech udělat. Chtěl bych však poprosit o omezení nadměrného hluku již po 20h. Jistě nejsme v budově sami, co mají malé miminko a nic víc mě nedokáže "rozzuřit", než když nám dcera "po boji" po osmé hodině usne a v devět hodin začne někdo vrtat, bouchat kladivem apod. Doufám, že jsme se zde sešli převážně rozumní lidé, kteří dokáží být ohleduplní k ostatním a hlučné práce práce nechat na víkend či odpolední hodiny.

Moc všem děkuji za pochopení!

Zbyněk Pecháček
Zbyněk Pecháček

 
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Nocni Klid

Odeslatod KatkaV » 22 črc 2010, 10:04

Dobrý den,
dnes večer jsem se nezvaně a nechtěně účastnila mejdanu někde u sekce 5, 4???. Děkuji organizátorovi a všem zúčastněným za noční budíček každých 15 minut. Doufám, že se teď nebudu muset účastnit takových neplánovaných-mejdanů pravidelně, bohužel toto není poprvé. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
KatkaV

 
Vytisknout tento příspěvěk

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron