Nocni Klid

co se jinam nevešlo

Re: Nocni Klid

Odeslatod janpet26 » 04 zář 2010, 22:29

ahojky jde ten ramus od toho freestyle parku nebo je to od jinud...uz je pul 11 a porad slysim duneni i pres zavrena okna.Pred 14 dny ten po.... ohnostroj a ted zase tohle...zacina me to celkem uz hejbat zluci...
janpet26

 
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Nocni Klid

Odeslatod admin » 05 zář 2010, 10:51

Přiznám se, že včera jsem nic neslyšel. Kdy to začalo a skončilo?
admin
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 2279
Obrázky: 377
Registrován: 01 dub 2008, 20:04
Online: 283d 9h 40m
Byt: 3405
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Nocni Klid

Odeslatod janpet26 » 15 zář 2010, 21:33

ahoj,tak to ti presne nereknu ale asi jsem se tenkrat mylil.Zvuk sel tusim sikmo od vltavy udajne od nejake party u pobrezni cesty.Tam byla opet nejaka cirkusacka akce ze strany novodobych gladiatoru na kolech ci motorkach.

Zato byl ale srumec predminuly vikend,to jsem slysel tvrde techno od pul treti rano a dokonce i v 9.To slo jiz ale ze smeru tohoto povedeneho parku.Mozna je tim smerem i nejaka jina "smazirna" muzika byla ve stylu czech tec smazek,stejny ton,ktery se porad opakuje do kola za doprovodu bassu.to si myslim,jste dole museli jiste slyset.

ted zrovna je tam take poradny ramus,uvidime jestli to v 10 zabali...ale stejne je to jedno,nedokazu si predstavit,ze z toho maj lide radost,kdyz ma misto klidu po narocnem dnu duneni az do 22...
janpet26

 
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Nocni Klid

Odeslatod curling » 17 zář 2010, 15:14

Ahoj,
také mi vadí noční rámus a to mám okna do vnitrobloku. Co potom mají říkat ti kteří mají okna na Vltavu.
curling
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 102
Registrován: 23 čer 2009, 15:30
Online: 5d 11h 35m 12s
Byt: 4902
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Nocni Klid

Odeslatod Janca83 » 02 pro 2011, 09:27

Chtělo by to asi trochu tolerance, lidi se prostě chtějí bavit. A když vy ne, tak to jednou za čas dopřejte aspoň jim ;)
Janca83

 
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Nocni Klid

Odeslatod ren » 08 srp 2012, 12:28

Dobry den,

Rad bych se zeptal obyvatel arealu, jestli jim nevadi hluk v atriu (vnitrobloku) - tento tyden jiz druhou noc probihala party na terase v podlazi nad garazemi do cca 4.30 h (pokazde v jinem byte, odhaduji ze jde o sekci 5 a 8) - nebo jsem jediny se slabym spanim? ;-) Ackoli se neda rict, ze by slo o velky hluk, preci jen se to v atriu ozyvalo docela dost.

Zaroven bych se rad zeptal Vyboru, jestli existuje nejake jine reseni krome toho, ze na ty lidi budu v noci rvat z balkonu.
Dekuji predem za odpoved.
ren
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 120
Registrován: 19 lis 2008, 02:07
Online: 2d 3h 7m 45s
Byt: 4701
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Nocni Klid

Odeslatod admin » 08 srp 2012, 14:35

ren píše:Zaroven bych se rad zeptal Vyboru, jestli existuje nejake jine reseni krome toho, ze na ty lidi budu v noci rvat z balkonu.

Jako první krok je podle mě nejlepší domluva. Pokud nezafunguje, tak pak zavolání Policie kvůli rušení nočního lidu.
admin
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 2279
Obrázky: 377
Registrován: 01 dub 2008, 20:04
Online: 283d 9h 40m
Byt: 3405
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Nocni Klid

Odeslatod KarelH » 08 srp 2012, 18:55

Tady bych se chtěl pro zajímavost zeptat na radu jak postupovat, když ten hluk jde z bytu v jiné sekci, takže ani nevím který byt to je a ani se do té sekce nemohu dostat?
Když by došlo na volání policie, tak jim stejně asi budu muset otevřít a ukázat, který byt to je.
KarelH

 
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Nocni Klid

Odeslatod curling » 09 srp 2012, 10:24

Připojuji se, také mi vadí noční hluk.
Prosím Jancu83 aby opět nenapsala, že se lidi chtějí prostě bavit. Také se ráda bavím, ale ne na úkor druhých.
curling
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 102
Registrován: 23 čer 2009, 15:30
Online: 5d 11h 35m 12s
Byt: 4902
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Nocni Klid

Odeslatod Zbyněk Pecháček » 09 srp 2012, 11:36

No, to že se občas děje něco u vody, je ještě tak nějak pochopitelné. Ale včera večer zřejmě v druhé sekci někdo vrtal ještě ve 23:45!!! Jako tohle už nemusí začít ústní domluvou, ale rovnou "ruční" :D Taky ráno někdo tomuto sousedovi napsal dole na dveře hezký vzkaz :)
Zbyněk Pecháček

 
Vytisknout tento příspěvěk

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron