Nocni Klid

co se jinam nevešlo

Re: Nocni Klid

Odeslatod 00912 » 22 črc 2010, 18:35

Tady už jedině bude platit policie. O víkendu pochopím ale v týdnu to už je moc. Já jsem to taky slyšel i přes zavřená okna a to je sekce 6. Neohleduplní lidé. Po desáté hned volat polici
00912
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 49
Registrován: 29 lis 2009, 11:52
Online: 1d 15h 3m 44s
Byt: 6204
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Nocni Klid

Odeslatod nova.cek » 23 črc 2010, 09:38

jooo, a to nebylo poprve:-( Musim zavirat v noci okna, aby se dalo aspon trochu spat (kdyz je tedy u sousedu party). Ale i tak je to slyset!!! Chapu, ze se chce nekdo pobavit, at se klidne bavi, ale at pro pana boha nechodi ven a kdyz uz ma pustenou muziku, at s tim nevyhrava na cely vnitroblok!!!
nova.cek

 
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Nocni Klid

Odeslatod Savec » 25 črc 2010, 18:42

V sekci 2 má zase v oblibě slečně ze 3.patra,když už nedělá hlasitý mejdan tak hraje v noci na klavír..taky výborný..
Savec

 
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Nocni Klid

Odeslatod rokýsek » 28 črc 2010, 13:35

Jen bych chtěl upozornit všechny obyvatele Belarie parku a hlavně ty co bydli smerem k řece že jsi dnes odpoledne a take večer určitě užijeme akci v už zmíněném freestyle parku, a to dnes vymečně s doprovodem zahlušujicích tonu motorek které tam budou dělat pěkný nařez. K tomu se přidá take koncert který začína večer. Tak že, nervům zdar ! www.freestylepark.cz
rokýsek
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 178
Obrázky: 2
Registrován: 22 črc 2009, 15:34
Bydliště: Pískařská 2075/5, 14300 Praha 4-Modřany
Online: 8d 14h 27m 33s
Byt: 8503
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Nocni Klid

Odeslatod 00912 » 28 črc 2010, 16:33

Okna máme hned naproti lodi takže je to super. Ani zavřená okna nepomáhají. To zase bude bezesná noc:(
00912
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 49
Registrován: 29 lis 2009, 11:52
Online: 1d 15h 3m 44s
Byt: 6204
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Nocni Klid

Odeslatod jirkas » 03 srp 2010, 10:04

rokýsek píše: dnes odpoledne a take večer určitě užijeme akci v už zmíněném freestyle parku,

co třeba, aby majitelé v BP / Belariepark/ měli free vstupenky? ;)
jirkas
člen výboru
člen výboru
 
Příspěvky: 691
Obrázky: 141
Registrován: 08 čer 2008, 23:16
Bydliště: http://www.belariepark.cz
Online: 8d 4h 8m 11s
Byt: 1606
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Nocni Klid

Odeslatod janpet26 » 18 srp 2010, 04:47

rokysek:jojo slusne to tam radobysportovci rozjeli...par minut se skace,nekolik hodin chlasta a fetuje.Tito akrobate a jim podobni jsou jsou tak uzitecni jak slimak na zelne hlavce.Do stejneho pytle spada i bmx a drsni skejteri,v zime snowboardmachri,co rozryjou anebo po prdeli spluzi a znici sjezdovku,dole vsak s boardem behaji a drsne chekuji okoli.

0912:tak zle to bylo?v noci ale dali pokoj ne?tak od 22 jsem nic neslysel...

nocni klid:

ocekaval bych ze v novych bytech,co staly slusny peniz budou lide,co maj urcitou uroven...Nema nahodou slecna take suv a jeji hlavni zivotni naplni je mimo party,sopovani,solarko,fitko,obligatni prdeltattoo a bezcenne vysedavani v klubech ci barech? :roll:
1.bud je tak hloupa,ze si to neuvedomuje a staci domluvit a pochopi
2.nebo je ze sorty bezohlednych a je ji to jedno a tam pomuzou benga

nicmene napsal bych dopis a slusne vysvetlil situaci...pokud by se to opakovalo mozna jeste jednou pisemne a pak benga benga benga ono ji to casem prejde a ostatni partymeny taky...hlavne si to nenechat libit a tolerovat...uz jenom z principu.
Dali jste za byty slusne penize a jiste jste chteli bydlet v klidu a pohode a nebyt terrorizovani zatracenymi neojupiky,u kterych casto snezi i v lete... :?
Takovym individuum je treba ukazat,ze takhle tedy ne...nastesti je vas vic,takze se muzete proti rusivemu elementu sjednotit,vzniknou pratelstvi...no na kazde spatne veci je neco dobreho:)kazdopadne si to nenechat libit...

preji vsem prima obyvatelum belar.parku vse nejlepsi a prijemne bydleni v novem domove
janpet26

 
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Nocni Klid

Odeslatod Jirko85 » 24 srp 2010, 08:44

Zdravím,

nevím jak vy ale my včera teda spíše dnes, kolem 3:30h zase nemohli pořádně spát... pomalu mi opravdu dochází trpělivost... chápu, že jsou to mladí lidé, že sem-tam chtějí
zapařit na terásce ale v poslední době je to téměř den co den, navíc většinou v pracovní dny... i dnes zde nějaká ale opravdu retardovaná kráva vykřikovala právě kolem 3:30h
a pak se to takle táhne do rána, člověk už jen těžko zaspí... nevím zda tu bydlí také nechápavý lidé, nebo jsou bezohlední ale asi když je už noc, klid a hlasitě se baví na balkóně/terase je to slyšet po celém vnitrobloku!!! uvědomte si to a berte ohled na ostatní!!! bydlí zde rodiny s malými dětmi, pracujíci lidé ne jen ,,pařmeni´´ kterým je to jedno!!! doufám, že tohle bylo naposled!!! když by se to mělo opakovat budu muset danou ,,akci´´ přerušit nejspíš sám a né možná jen ústní domluvou, případně opravdu volat policii!!! je špatný když se zde jako sousedé musíme mezi sebou hádat, domlouvat si a pod., není to příjemné ale pokud si někdo myslí, že zde žije sám a bude si tu dělat co chce tak to rozhodně ne!!!

J.
Jirko85

 
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Nocni Klid

Odeslatod Drimec » 24 srp 2010, 13:11

mam ten pocit, ze velmi dobre vim o cem mluvis...tyto kalby jsou tam skoro na dennim poradku a ta zenska co tam porad rve je taky uzasna....
Brokovnici pod posteli uz mam nabitou!

Drimec
Drimec
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 151
Registrován: 23 kvě 2009, 14:05
Bydliště: Vorařska
Online: 5d 11h 22m 22s
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Nocni Klid

Odeslatod c.fiala » 24 srp 2010, 13:44

Problém je, že s těmahle hajzlama se nic moc dělat nedá. V bytě, kde bytlí moje máma jsou podobné problémy, opakovaně volala policii, která opakovaně seznala, že se tam jedná o řušení nočního klidu a toť vše. Vždy se vše řešilo domluvnou a liknavost policie byla neuvěřitelná i přesto, že tam jednou našli zfetovanou 14-ti letou děvku, která zdrhla z dětského domova. Vždy policie tvrdila, nemůžeme, nemáme právo vstoupit do bytu, nemůžeme, nesmíme....... Mámě se mstili a minulou sobotu to vyvrcholilo tím, že jí z nacpali schnilý maso do schránky. S bráchou jsme tam vyrazili, předem jsem volal policii, že tam jedu řešit to a to a že nevím čeho jsem schopnej, ať tam někoho pošlou, bude u všeho přítomná pětiletá dcera mýho bratra, která je na návštěvě u babičky. Neposlali, prý nejdřív za 4 hodiny ať vydržím a jsem v klidu. Nevydržel jsem když jsem viděl situaci a za chvíli mi volal policajt se kterým jsem mluvil - pane Fialo, jede na vás zásahová jednotka v neprůstřelných vestách uklidněte se, říkal jsem vám ať vyčkáte a jste v klidu. Výsledek je, že příčina problému samozřejmě nevyřešena, důsledek problému má na krku trestný čin poškozování cizí věci - rozsekané dveře a dost možná i pokus o těžké ublížení na zdraví.

Můžu Vám poradit 2 věci, buď ty zmrdy seřezat, ale třetí osobou, nebo rozjet tyto právní kroky s tím, že musí být zápisy od policie, kterou je zapotřebí volat vždy, když bude bordel. Pro případné řízení budou dobré i svědecké výpovědi sousedů, ale z vlastní zkušenosti vím, že se člověk setká spíše s přizdisráčstvím - já nic nevím, nevidím, neslyším...

1) požádat obecní úřad o ochranu - ochrana spočívá pouze v uložení
povinnosti zakázat takové jednání
2) podat žalobu k soudu - soud může uložit rušiteli jen povinnost zdržet
se přesně vymezeného rušení
3) iniciovat zahájení řízení o přestupku proti veřejnému pořádku
spáchanému formou rušení nočního klidu - za přestupek spočívající v
porušení nočního klidu lze uložit pokutu do 5 tis. Kč (možno i opakovaně).

Shora uvedené možnosti obrany je možné uplatnit jak samostatně, tak
současně.
c.fiala
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 433
Obrázky: 0
Registrován: 03 led 2009, 18:09
Online: 19d 13h 41m 21s
Byt: 5204
Vytisknout tento příspěvěk

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron