Nocni Klid

co se jinam nevešlo

Nocni Klid

Odeslatod janpet26 » 29 srp 2009, 01:37

dobre rano,

chtel bych se vas jako obyvatel nachazejicich se nejbliz ohniska hluku,zeptat,jak travite dnesni noc.To,co si provozovatel tohoto pofiderniho "zabavneho parku" dovoluje,nema obdoby...Bydlim cca.500 metru od reky a ramus je to dost neprijemny,jiste se to ale neda sravnat s obyvateli co je maji vlastne pres ulici.
Jiz jsem psal na radnici a nenecham to jen tak,jelikoz jsme meli podobne "ptacky" v Chirane.Sotva se to vyresilo a byl rok klid,je tu dalsi nastupce.
To je proste neuveritelne,co se tu deje.
janpet26

 
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Nocni Klid

Odeslatod simek » 29 srp 2009, 08:29

dobrý den,

a co se dělo?bydlím zatím jinde:o)
simek
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 514
Registrován: 18 črc 2008, 11:49
Bydliště: Pískařská 2075/5
Online: 84d 7h 39m 39s
Byt: 8703
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Nocni Klid

Odeslatod admin » 29 srp 2009, 09:08

janpet26 píše:co si provozovatel tohoto pofiderniho "zabavneho parku" dovoluje,nema obdoby

Dobrý den, taky bych se chtěl zeptat, co konkrétně máte na mysli. V komplexu zatím nikdo z nás ještě nebydlí, takže nemáme osobní zkušenosti.
admin
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 2279
Obrázky: 377
Registrován: 01 dub 2008, 20:04
Online: 283d 9h 40m
Byt: 3405
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Nocni Klid

Odeslatod xkurf » 29 srp 2009, 12:26

Co vím tak včera naproti na druhém břehu, na závodišti, byla světelná a pyrotechnická show. No a protože to byla placená akce tak údajně byla plná cyklostezka, která vede před domem. Ideální výhled na závodiště.
xkurf

 
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Nocni Klid

Odeslatod admin » 29 srp 2009, 12:44

Tak to bylo nejspíš toto:

Ohňostrojová a laserová show Pyrogames (http://www.pyrogames.de/)

Termín 28/8 v pátek v Praze, v Chuchli od 18 hodin

Lístek na sezení cca 460-560 CZK
admin
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 2279
Obrázky: 377
Registrován: 01 dub 2008, 20:04
Online: 283d 9h 40m
Byt: 3405
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Nocni Klid

Odeslatod simek » 29 srp 2009, 12:50

aha, to jsem slyšel i z konečné tramvají, kde vyčkávám na přestěhování a lituji, že jsem otočen oknem na jih:o)takové akce mi nevadí-naopak, tedy nejsou-li denně:o)
simek
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 514
Registrován: 18 črc 2008, 11:49
Bydliště: Pískařská 2075/5
Online: 84d 7h 39m 39s
Byt: 8703
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Nocni Klid

Odeslatod xkurf » 29 srp 2009, 12:59

Přesně tak. Když se bude konat něco jednou za čas tak je to i malé zpříjemnění. Třeba na Silvestra budeme mít výborný výhled. Pravidelně se na Barandově na skále odpalují rachejtle.
xkurf

 
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Nocni Klid

Odeslatod snowme » 29 srp 2009, 13:07

Tyta akce jsou opravdu jednou za čas a výhled z některých bytů v Belarii je zatím opravdu luxusní....Těším se na Silvestr na terase .-)
snowme

 
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Nocni Klid

Odeslatod admin » 29 srp 2009, 15:28

O ohňostroji vyšel na iDnes článek s názvem Filmové ohňostroje nad Chuchlí rozsvítila tuna náloží, a to včetně videa. Článek je k přečtení zde.
admin
Uživatel
Uživatel
 
Příspěvky: 2279
Obrázky: 377
Registrován: 01 dub 2008, 20:04
Online: 283d 9h 40m
Byt: 3405
Vytisknout tento příspěvěk

Re: Nocni Klid

Odeslatod janpet26 » 29 srp 2009, 18:50

dobry den,

tak to jsem nevedel,myslel jsem ze jsou domy jiz plne obydlene. :)
Laserova show s ohnostrojem zkoncila hruba po pul jedenacte,ramus to byl pekny ale dejme tomu,je to jednou za cas.Podle meho nazoru je to zbytecne znecistovani prirody a ovzdusi,k tomu strasny hluk, ktery musi dohanet majitele domacich mazlicku ke silenstvi.Ale jak jsem jiz psal,kdyz je to jednou za cas,tak...
Teto udalosti se vsak zrejme chytili poradatele dole v onom skvostnem odpocinko-sportovnim parku za 100milionu a zacali vyhravat muziku az do 2hodin v noci.Slyset byl i piskot a povyk nadsenych posluchacu.Bydlim od vltavy zhruba 500metru vzdusnou carou a mel jsem dojem,zeby to mohl byt soused.
Prave proto jsem se ptal,zda-li obyvatelum balarieparku toto nevadilo,jelikoz byste to meli z prvni ruky.Prakticky pod okny...
Osobne jsem tu zazil pred rokem technare dole v chirane,ktere se podarilo obyvatelum okoli spolecnymi silami vyhnat, a toto ve me budi neprijemne vzpominky.Ani nevim kolik jsem napsal mailu na ruzne urady a majitele nemovitosti... :?
Tento park je avizovan jako sportovne oddychovy...zatim tam sportuje na lodi za 55mio :D tak leda kuchar a cisnici a misto oddychu si lide mohli vyslechnout rev motorek s komentatorem,koncert rappara shaggyho a vcera nocni diskoteka.
Psal jsem na urad stiznost...snad to bude lepsi,kdyz ne tak se to bude muset resit.

mejte se fajn
petr

edit:tak od cca 19.30 uspesne terorizuje infantilni illegal band...na zahrade se to nedalo vydrzet,bohuzel i pres zavrena okna je to vyhravani slyset...ve 22 snad bude klid,ale cely krasny den v tahu...
Naposledy upravil janpet26 dne 20 zář 2009, 20:44, celkově upraveno 1
janpet26

 
Vytisknout tento příspěvěk

Další

Zpět na Ostatní diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron