Napsal: 17 dub 2013, 11:06
od rokýsek
Milí sousedé, rodiče s dětmi a všichni zájemci o toto téma,
dovolte nám informovat vás, že jednání s MČ12 ve věci realizace hřiště / odpočinkové plochy na pozemku na břehu Vltavy pokračují a po včerejším rozhovoru s pí Jandovou (místostarostou MČ Prahy 12) jsme byli požádáni informovat Vás o akci úklidu modřanského břehu (viz leták v příloze). Po ukončení akce bude u ohníčku pokračovat povídání ohledně dalších kroků, které budou následovat s pozemkem tak, aby se tato plocha skutečně mohla využívat pro děti, hry a rekreaci.
Po páteční akci by mělo následovat kácení keřů a stromků, které by tam neměly být, a dle slov pí místostarostky by Povodí Vltavy s pomocí mechanizace mělo pozemek upravit. Sekání trávy a plevele už bylo včera (16. 4.) započato.
Po minulé schůzce 20. 3. 2013 místostarostka poradila SASVĚ jako občanskému sdružení požádat o volné granty, které MČ Praha 12 dává. O vývoji situace se můžete informovat nejlépe na http://www.sasva.cz
Na ostatní prvky na dokončení projektu by MČ12 žádala granty od ČEZ a od dalších zdrojů.
Každopádně, pokud se chcete dozvědět více, zastavte se v pátek 19. 4. na břehu Vltavy, ať už jako dobrovolníci na úklid nebo u ohniště, budou tam opět představitelé MČ Praha 12, kteří odpoví na Vaše případné dotazy.
Je to již druhý společný krok (prvním byla Vaše účast na setkání 20. 3.). Věříme, že společně uděláme i ty další a v brzké době se budeme setkávat na novém hřišti…

Moc zdraví,

Munitič a Trojanová
P.S. Pokud víte o známých a sousedech, kteří o toto téma mají zájem a nechodí sem na forum, informujte je, prosím, také…Děkujeme!