Napsal: 14 bře 2013, 16:19
od rokýsek
Dobrý den,
s ohledem na to, že návrh realizovat dětské hřiště u nás na pozemku Beláriepark byl zamítnut, hledali jsme jinou cestu jak se k tomuto cíly dobrat a napadlo nás obrátit se na MČ 12 s žádostí o realizaci hřiště na pozemcích vedle Free Style Parku, které jím patří.
Přišla nám odpověď, že o to mají zájem a že by to dokonce bylo i v souladu s plánem rozvoje městské části v podobě revitalizace zarostlého pozemku. Na následné schůzi s ing. Procházkovou a ing. Jandovou na MÚ Prahy 12, nastínili jsme první kroky, které je nutné udělat, aby se projekt realizoval a proto se příští týden na toto téma bude konat veřejná debata v klubovně SASVA, aby se zjistilo jaký je skutečný zájem veřejnosti o tento projekt (přírodní hřiště s odpočinkovou zonou).
MČ Praha 12 má prostředky a je ochotna na náš podnět vybudovat přírodní hřiště na pozemku vedle Vltavy, vyznačeném na letáku. Jediné, co teď musíme udělat, je projevit o ten projekt zájem a přispět nápady, jak by to tam mělo vypadat a co by tam mělo být. Pokud nebude "veřejná poptávka", projekt se nebude realizovat a peníze se utratí jinak.
Proto jsme v budově Beláriepark na nástěnkách, ve výtahu a na dveřích vyvěsili pozvánky. Budeme rádi, když se uvidíme ve středu 20.03.2013 v klubovně SASVA od 17.30 hod!
Prosíme všechny, aby letáky nestrhávali, učiníme to sami po ukončené schůzce.
N. Munitič, J. Trojanová